Anasayfa Hakkımızda
Hakkımızda

ITC MEKATRONİK BİLGİ TEKNOLOJİLERİ A.Ş. 2021 yılında genç girişimcilerin bir araya gelerek kurmuş olduğu, her biri konusunda uzman kadrosuyla sektördeki öncü kuruluşlara, sektördeki liderliği, yenilikçi yaklaşımı ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile hizmet veren bir mühendislik şirketidir. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçlarına odaklanarak, onlara özel çözümler sunmayı prensip ediniyoruz. Her müşteriye özel yaklaşımımızla, kaliteli hizmetimizle ve güvenilir ürünlerimizle müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

Bu anlamda üretim kapasitesini arttırmaya ve hizmet kalitesini en üst noktaya çıkarmayı hedefleyen firmamız, hali hazırda Eskişehir Organize Sanayi Bölgesindeki 10.000 m2'lik fabrikasında hizmet vermektedir.

Yerli ve Milli üretimin önemini benimseyerek, ülkemize ithal edilen ürün kalemlerini yerli ürün kalemi haline getirmeyi ana hedef olarak benimsemiştir. Bu hedef doğrultusunda, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği uygulamalarında sıklıkla kullanılan ürünlerini tamamıyla yerli sermaye ile Eskişehir'deki tesisinde üretmektedir. Ayrıca müşteri memnuniyetini sağlamak, kaliteli ürün ve hizmetler sunmak ve topluma değer katmak adına çalışıyoruz. Sektördeki liderliğimizi sürdürerek, sürekli büyümeyi ve gelişmeyi hedefliyoruz.

Üretilen ürünlerin ülkemizde ve dünyada yürürlükte olan ISO-CE normlarına tam uygunluk sağlayarak hem yurtiçi hem de yurtdışıda birçok alan ve uygulamada kullanılmaktadır.

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği konusunda Ar-Ge çalışmalarına hız kesmeden devam eden ITC Mekatronik, Yerli üretim ürünleriyle Dünya'daki pazar payında söz sahibi olmayı hedeflemektedir.14

Ülkeye İhracat
86

Farklı Ürün
73

Personel
650

Biten Proje
 • Mutlu Müşteriler
  ITC MEKATRONIK müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutmayı hedefler.
 • Satış & Destek
  ITC MEKATRONIK alanında uzman profesyonel ekibiyle hizmet verir.
 • Teknoloji Takip
  ITC MEKATRONIK sürekli gelişen teknolojileri sizin için takip edir.
 • Tecrübe & Deneyim
  ITC MEKATRONIK yılların birikimi ile farklı sektörlere çözüm üretir.
 • Verimlilik
  ITC MEKATRONIK anahtar teslim projeleri ile işletmenize önemli ölçüde değer ve verimlilik katar.
 • Özel Projeler
  ITC MEKATRONIK ihtiyaç duyduğunuz özel projeleri sizin için tasarlar, geliştirir ve uygular.

Vizyonumuz

Yalnızca Türkiye’de değil, dünyanın her bölgesinde etkin, güvenilirliğinden şüphe duyulmayan ve kalitesinden ödün vermeden ürün ve hizmet sunan; rakiplerinin her konuda örnek aldığı, yeni teknolojileri ve inovasyon çalışmalarını ürünlerinde kullanarak rakiplerine fark yaratacak, dünyanın lider otomasyon sistemleri firması ve imalatçısı olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak anlayarak, onlara kaliteden ödün vermeden en doğru, en ekonomik ve en hızlı ürünler sunan; sürdürülebilir otomasyon sistemlerinin tedarikçisi ve yaptığı üretimleri dünya standartlarında gerçekleştiren ve varoluş temelini müşteri memnuniyetine dayandıran bir çözüm ortağı olmaktır.

Değerlerimiz

Müşteri odaklı yaklaşımla, tüm üretim ve satış sonrası hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edindik. Tüm çabamız, müşterilerimizin memnuniyetini ve kazanımlarını artırması içindir. ITC MEKATRONIK ailesinin her bir çalışanı, müşteri odaklılığı benimser ve her türlü problemlere çözüm üretme anlayışıyla çalışır.

Kalite Politikamız

Toplam kalite yönetimi felsefesini benimsemek, şirket kültürünü bu felsefeye göre oluşturmak, Mevcut durumumuzu korumakla yetinmeyip işimizi her aşamada doğru yaparak sürekli büyümeyi, iyileşmeyi, üretmeyi, gelişmeyi esas almak. Başarıya ulaşmanın, rekabet gücümüzü artıran etkin ve verimli çalışma şekli olduğu bilincinde olmak.

Sosyal Medyada Paylaş